Zbaviť sa závislosti ľahko!

Alkozeron
navracia
k triezvemu
životu
už po 1 cykle

Odstraňuje symptómy:

 • Závislosti
 • Liekov
 • Zlyhaní
 • Depresií
 • abstinenčného
  syndrómu
 • Opicu

do konca akcie zostáva :

00
14
46
8950 руб 2990 руб

Vaše meno:

Vaše telefónne číslo:

Alkoholizmus je cesta ku dnu

Agresivita, amorálne správanie

Viac ako 70% trestných činov (spôsobenie ťažkého poškodenia zdravia, vražda, krádež, znásilnenie) je páchaných pod vplyvom alkoholu.

Strata sociálneho statusu

Častá konzumácia alkoholických nápojov vedie k rozpadu rodiny, strate kamarátov a známych.

Zdravotné problémy

Depresia, infarkt, strata zraku, hepatitída, vred, rakovina – a to nie je ani z ďaleka úplný zoznam dôsledkov užívania alkoholu. Alkohol negatívne vplýva na VŠETKY ľudské orgány.

Finančné problémy

Pri závislosti na alkohol sa menia ľudské hodnoty a človek stráca schopnosť materiálne zabezpečiť seba a svoju rodinu.

Strata práce

Príchod do práce pod vplyvom alkoholu alebo neprítomnosť v práci vedú k prepusteniu.

Samovražda

Každodenne vo svete v dôsledku nadmernej konzumácie alkoholu pácha samovraždu 3 tisíc ľudí. Každoročne – približne 1 milión (1,5 % všetkých úmrtí).

Ešte stále si myslíte, že sa vás to netýka?

Milovanú rodinu, prestížnu prácu, útulný dom - o to všetko môžete kvôli alkoholu veľmi ľahko prísť. Vrátiť to bude oveľa zložitejšie.

Rozhodnite
sa
sami!
#####

Ako vzniká závislosť?

Alkohol pôsobí na organizmus uvoľňujúco a zlepšuje náladu tým, že zvyšuje úroveň dopamínu. - hormónu šťastia. No organizmus sa následne prispôsobí k tvorbe hormónu a pre dosiahnutie efektu ho potrebuje stále viac a viac. Okrem toho sa vytvára tetrahydroisochinolin - látka, ktorá blokuje tvorbu dopamínu a serotonínu.

Človek stráca schopnosť užívať si život bez pomoci stimulantov, máva depresívne nálady. Dochádza k zničeniu tisícok neurónov, ktoré už viac nie je možné obnoviť. Práve preto alkohol zhoršuje pamäť a koordináciu, sťažuje rozhodovanie a spôsobuje agresiu.

Когда potrebujete pomoc?

Je pre vás ťažké uvolniť sa bez pohárika alkoholu

Snahy prestať piť sa končia ďalším zlyhaním

Zvládnuť závislosť sa nedarí dokonca ani s pomocou odborníkov

Agresívne konanie a depresívne obdobia sú stále častejšie

Kvôli alkoholu sa rozpadá život

Možnosť zbaviť sa závislosti na alkohole má teraz každý!

 • Vytvára odpor
  k alkoholu
 • Zbavuje od abstynenčného syndrómu a následkov konzumácie alkoholu
 • Má upokojujúci
  účinok
 • Zlepšuje pamäť a koncentráciu.
 • V prípade otravy alkoholom znižuje intoxikáciu
 • Znižuje úzkosť, apatie a depresiu
 • Obnovuje poškodené pečeňové a mozgové bunky
#

Prečo je Alkozeron efektívny?

“Týmu vedcov z Univerzity v Severnej Karolíne sa podarilo odhaliť gén, ktorý je schopný chrániť pred alkoholizmom a má veľmi silný účinok na ľudský organizmus“, – povedal vedúci výskumu, genetik Kirk Wihelmsen.

Určitá verzia génu CYP2E1 robí človeka vysoko citlivým na alkohol a nemá žiadnu chuť sa vôbec dotknúť alkoholických nápojov. Tieto údaje v súčinnosti so špeciálnym komplexom byliniek umožnili umelo vplývať na daný gén tým, že u závislých pacientov vyvolávajú pocit odporu a neznášanlivosť k alkoholu.

Takým spôsobom bol vytvorený organický liek Alkozeron, ktorý pomohol poraziť závislosť už viac ako
2 000 000 ľudí po celom svete. *

*Účinkuje dokonca aj bez vedomia závislého.

Prestať piť je ľahké!

Extrakt z koreňa Pueraria lobata

zabraňuje nadmernej konzumácii alkoholu, zmierňuje túžbu po alkoholických nápojoch, odstraňuje jedy a toxíny z tela.

Extrakt z mliečneho bodliaka

čistí a obnovuje pečeňové bunky po dlhodobej konzumácii alkoholu. Normalizuje metabolické procesy v tele.

Výťažok z chrpa

zmierňuje opuchu, stimuluje fungovanie žalúdka, zlepšuje apetít, má uspokojujúci účinok na nervový systém.

Výťažok z tymianu

prispieva k vzniku odporu k alkoholu, má tiež antidepresívny a uspokojujúci účinok.

Extrakt z ľubovníka bodkovaného

potláča túžbu po alkoholických nápojoch, obnovuje srdcovo cievny systém, normalizuje fungovanie tráviaceho systému.

POČKAJTE!

Povedzte "NIE" alkoholu a zmeňte svoj život k lepšiemu!

Už po prvom užití tabletiek sa do organizmu dostávajú látky, ktoré vytvárajú pretrvávajúcu averziu a odmietanie alkoholu. Prirodzeným spôsobom sa začína produkovať dopamín, ktorý blokuje postalkoholickú depresiu.

Mäkké upokojujúce bylinky v zložení potláčajú abstinenčný syndróm a jeho symptómy, znižujú nervové napätie, úzkosť, agresivitu a podráždenosť.

Procesy CNS sa normalizujú a bez potreby etanolu sa aktivizuje fungovanie mozgových centrov radosti. Úroveň stresových hormónov sa postupne znižuje, stráca sa potreba "uvoľnenia sa" pomocou alkoholu.

V dôsledku prevyknutia organizmu na získavanie hormónu šťastia prirodzeným spôsobom dochádza k odstráneniu závislosti. Obnovuje sa fungovanie najdôležitejších orgánov a systémov tela, ktoré boli poškodené alkoholom.

Spôsob užívania:

užívať
po 1 tabletke
1 tabletka denne po jedle
Každodenne počas celého liečebného cyklu

Názor
odborníka

V mojej praxi nepoužívam kódovanie alebo takzvanú antabusovú terapiu. To je keď pacientovi aplikujú liek, ktorý v súčinnosti s alkoholom spôsobuje silnú otravu organizmu (nevoľnosť, zvracanie, točenie hlavy, bolesti v orgánoch tráviaceho traktu).

Po tom, čo sa v praxi objavil Alkozeron sa boj proti závislosti stal oveľa jednoduchším. Kapsuly neobsahujú chemicko-syntetické zlúčeniny, ktoré negatívne ovplyvňujú organizmus.

V 98% prípadov po niekoľkých dňoch užívania lieku dochádza k rýchlemu zníženiu chuti na alkohol. Prírodný liek Alkozeron účinkuje na základe jednoduchého algoritmu : odpor k alkoholu> zmiernenie agresii a abstinenčného syndrómu> regenerácia organizmu.

Moji pacienti sa vracajú do normálneho života, bez ohľadu na závažnosť alkoholizmu. Preto Alkozeron odporúčam každému ako jediný bezpečný spôsob zbavenia sa túžby po alkohole.

Nečakajte kým sa vám rozpadne váš život, nasledujte príklad!

Betty
Johnston,

36 rokov

Vždy som si myslela, že poznám mieru a pri pití sa vždy chovám adekvátne . Raz som sa tak opila, že som až stratila pamäť. Ráno mi kamaráti ukázali video z párty, kde som tancovala na barovej stoličke hore bez a ja som si pritom nič z toho nepamätala. No ani hanba a odpor k sebe samej nenapomohli k tomu, aby som sa zastavila. Skúšala som niekoľko spôsobov zbavenia sa závislosti na alkohole, no, žiaľ, bezvýsledne. Pomohol mi jedine Alkozeron. Prvých päť dní som bola nervózna, neverila som, že by mi mohol pomôcť. Potom sa mi uľavilo. Začala som sa cítiť lepšie, vyzerala som príťažlivejšie, začala som sa stretávať s inými ľuďmi, dala som do poriadku svoj osobný život. Odvtedy som už viac ako 10 mesiacov nekonzumovala nič alkoholické.

Patricia
Ross,

28 rokov

Môj manžel má veľmi stresovú prácu a každý piatok uvoľňuje napätie alkoholom. Najprv to bolo len cez piatky, potom aj cez soboty a o pár mesiacov začal piť každý deň. Bála som sa, lebo bol veľmi agresívny a dokonca ho degradovali v práci. Nakoniec som to už viac nemohla vydržať a začala som hľadať možnosti ako ho vyliečiť, pretože on sám si problém nepriznal. A našťastie som našla Alkozeron! Jednoducho som mu ho vždy ráno pridávala do čaju. O týždeň sa môj manžel prestal vracať domov opitý a o mesiac si už nedal ani pohárik. Ako doma, tak aj v práci sa všetko zlepšilo. Výrazne sa zmenil k lepšiemu.

Daniel
Byrd,

44 rokov

Keď ma opustila žena som sa dokázal „upokojiť“ len alkoholom. Niekoľko mesiacov som pil prakticky každý deň. Vyhodili ma z práce. Pochopil som, že čoskoro budem úplne na dne, no nemohol som s tým nič urobiť. Som veľmi vďačný môjmu kamarátovi, ktorý mi pomohol sa z toho dostať. Priniesol mi Alkozeron, prehovoril ma, aby som sa začal liečiť. Teraz môžem s istotou povedať, že som triezvy človek. Moja závislosť zmizla. A ak vy alebo vaši blízky taktiež trpíte závislosťou, vyskúšajte Alkozeron, tiež vám pomôže!